• DOLAR
  13,5538
  %-1,77
 • EURO
  15,3591
  %-1,42
 • ALTIN
  776,99
  %-1,55
 • BIST
  1.927
  %0,89
Zade Vital’in Demir Takviyesiyle Kışa Güçlü Girin

Zade Vital’in Demir Takviyesiyle Kışa Güçlü Girin

Sağlıklı yaşam tutkunlarının dostu Zade Vital, 26 Kasım Dünya Demir Eksikliği Günü’nde demirin insan vücudu için hayati değerine dikkat çekiyor. 2 katmanlı enkapsülasyon teknolojisiyle elde edildiği için yüksek emilime sahip olan Zade Vital demir takviyesi, yorgunluğu ve bitkinliği azaltırken bağışıklık sistemine ve vücudun oksijen taşınımına katkı sağlıyor.

Sağlıklı yaşam tutkunlarının dostu Zade Vital, 26 Kasım Dünya Demir Eksikliği Günü’nde demir takviyesinin insan vücudu için önemine dikkat çekiyor. Zade Vital’in 17 miligramlık enkapsüle demir hapları normal enerji oluşum metabolizmasına yardımcı oluyor. Yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına; bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna ve vücutta normal oksijen taşınımına katkıda bulunan Zade Vital demir takviyesi, aynı zamanda kırmızı kan hücrelerinin ve hemoglobinin oluşumuna da destek oluyor.

Demirin insan vücudu içi son derece hayati önem taşıyan bir madde olduğuna vurgu yapan Zade Vital Medikal Müdürü Dr. Burçak Deniz Dedeoğlu, “Zade Vital demir enkapsüle demir hapları 2 katmanlı enkapsülasyon teknolojisiyle elde edildiği için yüksek emilime sahipler. Bu teknoloji sayesinde kontrollü salınım ve yüksek biyoyararlanım da mümkün hale geliyor. Bunun yanı sıra, Zade Vital’in en yüksek standartlarda ürettiği demir takviyesi ağızda metalik tat bırakmıyor; mide ve bağırsak problemlerine ve dişlerde renk değişimine yol açmıyor” dedi. Dedeoğlu, Zade Vital demir takviyesinin metalik tadı olmaması ve düşük reaktivitesi sayesinde yoğurt, süt, et, tahıl ve benzeri gıdalarla birlikte alınmasının uygun olduğunu ve gıdalarla etkileşime girmediğini de sözlerine ekledi.

Zade Vital’in 30 sert bitkisel kapsülden oluşan demir takviyesinde 1 kapsül içeriği 17 miligram enkapsüle demirden ve 335 miligram inülinden oluşuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM