• DOLAR
  %0,08
 • EURO
  %0,22
 • ALTIN
  %0,41
 • BIST
  %-0,05
Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’nden Esat Kalay’a ziyaret

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’nden Esat Kalay’a ziyaret

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) yöneticileri Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay’ı makamında ziyaret etti. Başkan Kalay, “Üsküdar’ın her yönden daha da gelişmesine katkı sağlamak görevimiz” dedi.

Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) Yönetim Kurulu Başkanı Yavuz Yılmaz, başkan yardımcıları Nimet Kartal ve Arto Şahinoğulları’nı makamında kabul eden Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay, İstanbul Anadolu Yakası’nın mesleki çatı kuruluşu olan Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği’nin faaliyetleri ve yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette basının sorunları konuşularak, istişarelerde bulunuldu. Basnın yerel yönetimlerle ilişkileri konularında görüş alış verişinde bulunuldu. Başkan Kalay, “Üsküdar’ımızın her yönden daha da gelişmesine katkı sağlamak, bu uğurda gece gündüz demeden çalışmak görevimiz” dedi.

Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay, ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu belirterek, Yüzüncüyıl Gazeteciler Derneği (YGD) yönetimine başarılar diledi.

Konuşmaların ardından hediyeler takdim edildi, toplu hatıra fotoğrafı çekildi.

Üsküdar Belediyesi Meclis Başkan Vekili Esat Kalay Kimdir?

1971 yılında Kastamonu’da doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Çengelköy’de tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi, Kamu Yönetimi Bölümü 2. sınıfta eğitimine devam etmektedir. Siyasete 2001 yılında AK Parti Kuleli Mahallesi Tanıtım Medya Birim Başkanı olarak başladı. 2003 – 2007 yılları arasında AK Parti Çengelköy/Kuleli Mahalle Başkanlığı 2007 – 2014 yılları arasında sırasıyla; Tanıtım Medyadan Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı, Halkla İlişkilerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı, Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. Bunun yanı sıra 2009 SKM Program Sorumluluğu, 2011 Genel Seçimlerinde SKM Başkan Yardımcılığı, 7 Haziran 2015 Genel Seçimlerinde SKM Başkan Yardımcılığı, 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerinde SKM Başkan Yardımcılığı, Referandum 2017 Seçimlerinde SKM Başkan Yardımcılığı ve 2018 Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Seçimlerinde SKM Program Sorumluluğu görevlerinde bulundu.

Sosyal sorumluluk bağlamında çeşitli eğitim, spor, kültürel ve sosyal yardım alanındaki sivil toplum kuruluşlarında başkanlık, kurucu ve yönetici olarak görev aldı. Halen Üsküdar Belediyesi Meclis 1. Başkan Vekilliği görevini sürdürmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM