• DOLAR
  $1.334,4300
 • EURO
  $0,2910
 • ALTIN
  $34.963,0000
 • BIST
  1,2101
Sancaktepe’de Harun Doğan, sporcularının eğitimine önem veriyor

Sancaktepe’de Harun Doğan, sporcularının eğitimine önem veriyor

Sancaktepe İlçesinin sevilen isimlerinden Harun Doğan, sporcularının aldıkları madalya ve kupaların yanında eğitimde de başarılı olmalarını bekliyor.
Sporda başarı önemlidir. Sancaktepe ilçesinde ki spor kulübü sporcularının sadece sporda başarı değil eğitim hayatında da başarılı olmaları için çalışıyor. Ata sporumuz Güreş’te yeni şampiyonlar yetiştirmeyi hedefleyen Güreş sporuna gönül vermiş Harun Doğan’la görüştük.

Beşiktaş  Spor Kulübü,  Milli Takım  Antrenörü  ve İstanbul Olimpiyat Spor Kulübü Başkanı Harun Doğan Sancaktepeli gençlerin her türlü sıkıntılarında yanında  oluyor. Harun Doğan “ Sadece güreş takımında başarılı olmaları için bakmıyorum. Sporun yanında iyi bir eğitim almalarının da önemine inanıyorum” dedi.Çocuklar bir toplumda nasıl yetişirse bizim geleceğimiz öyle şekillenir.
Yetiştirdiği sporcuların Türkiye, Avrupa ve Dünya geleninde ki yarışmalarında dereceler kazanmalarından büyük keyif aldığını söyleyen Harun Doğan; “ Gençlere değer verip onları en iyi şekilde yetiştirerek kişilikli ve özverili kuşaklar olarak yarınlara hazırlamak bizlerin en önemli görevidir. Gelecek için hazırlanan vatan evlâtlarına, hiçbir güçlük karşısında yılmayarak tam bir sabır ve metanetle çalışmalarını ve öğrenim gören çocuklarımızın ana ve babalarına da yavrularının öğreniminin tamamlanması için hiçbir fedakârlıktan çekinmemelerini
tavsiye ediyoruz.” İfadelerinde bulundu.
Harun Doğan ; “ Sporcularımızdan 18 öğrenci Sancaktepe’de özel bir lisede, 6 Sporcumuzu spor lisesinde okutuyoruz.  Bu yılda 10 Sporcumuz üniversite de okumaya hak kazandı, isteğimiz başarılı sporcu  olmalarının yanında  eğitim  hayatlarında da güzel  başarılara  imza  atmaları. Vatanına, milletine, insanlığa   faydalı olmaları için elimizden  gelenin en iyisini  yapmaya çalışıyoruz.” Dedi.

Harun Doğan; İstanbul Büyükşehir Belediyesi  Gençlik Spor Müdürlüğü’nün  yeni şampiyonlar yetiştirmek için hazırlanan  projesi içinde görev aldım. Hedefimizde yeni şampiyonlar yetiştirmek var.” Şeklinde konuştu.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM