• DOLAR
  13,6875
  %-0,80
 • EURO
  15,4268
  %-0,98
 • ALTIN
  782,97
  %-0,80
 • BIST
  1.948
  %1,09
Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya’yı duygulandıran ziyaret

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya’yı duygulandıran ziyaret

Sancaktepe Kaymakamı Ahmet Karakaya, İlçede bulunan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerini ziyaret etti ve çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Sancaktepe ilçesine yeni atanan Kaymakam Ahmet Karakaya, ilçede bulunan okulların çalışmaları hakkında bilgi almak, tanımak ve incelemelerde bulunmak için bir dizi okul ziyareti gerçekleştirdi. Sancaktepe Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde incelemelerde bulunan Kaymakam Ahmet Karakaya’ya Sancaktepe İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş eşlik etti.

Kaymakam Karakaya, Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde Okul Müdürü Ahmet Özer Kaliber ve Müdür yardımcıları tarafından karşılandı. Okulu gezen Kaymakam Karakaya’ya İlçe Milli Eğitim Müdürü Hale Bağce Özbaş eşlik etti.

Çanakkale Savaşı kahramanlarından Yusuf Kenan Bey’in adı verilerek Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olan okul aynı zamanda müze okul olarak tasarlandı. Binada, Yüzbaşı Yusuf Kenan Bey’in Çanakkale Savaşında cephede eşinden gelen mektubu okuduğu anı ve siperi betimleyen balmumu heykeli, şehidin resimleri ve yazışmalarının bulunduğu sergi alanlarını gezen ve çok beğenen ve duygulanan Kaymakam Ahmet Karakaya “ Bu güzel okulun yapımında emeği geçenleri tebrik ediyorum” dedi.

Okulun, konferans salonunu ve sınıfları dolaşan Kaymakam Karakaya’nın öğrencilerle samimi diyalog kurması ve dersler hakkında sohbet etmesi ile ziyaret programı devam etti.  Okul Müdürü ve öğretmenlerle görüşmesinin ardından Kaymakam Ahmet Karakaya’nın, Şehit Yüzbaşı Yusuf Kenan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyareti son buldu.
Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM