• DOLAR
  $1.334,4300
 • EURO
  $0,2910
 • ALTIN
  $34.963,0000
 • BIST
  1,2101
OKAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TUZLASPOR’UN SAĞLIK SPONSORU OLDU

OKAN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ TUZLASPOR’UN SAĞLIK SPONSORU OLDU

“Her İşin Başı Sağlık Dediğin O An!” sloganıyla yola çıkan, uluslararası standartta hizmet veren İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, Tuzlaspor’un sağlık sponsoru oldu!

İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi, yapılan anlaşma ile Tuzlaspor’a, Türk futbolunda yükseliş sürecinde destek olmayı ve bölgemizde sağlıklı yaşam bilincini yaygınlaştırmayı hedefledi. Tuzlaspor’un şampiyon olarak 1.Lige yükselmesi sürecinde İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’nin verdiği destek için Tuzlaspor Futbol Takımı Kulüp Başkanı Recep Doğrul, Tuzlaspor Kulüp Müdürü Selahattin Çevik, Yöneticiler; İsmet İlhanlı, Muhammed Ali Kanıçok ve Serkan Genç ziyarette bulundu.
Tuzlaspor Futbol Takımı Klüp Yöneticileri; İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Can Özkan Okan’a forma hediye etti.
Tuzlaspor yönetim kurulunun İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Can Özkan Okan ile toplu resim çekiminin ardından ziyaret sona erdi.

Okan sözlerini ”Her iki kurum için de önceliğimiz sağlıklı yaşam olduğu için bu işbirliğinin anlamı çok yüksek. Bugün, burada bir arada olmaktan heyecan ve mutluluk duyuyoruz.
Tuzlaspor Futbol Takımı Kulüp Başkanı Recep Doğrul, “Tuzlaspor’un başlıca ilkelerinden olan sporcu sağlığı konusunda bize tam kapsamlı koşulsuz desteği olan İstanbul Okan Üniversitesi Hastanesi’ne teşekkürü borç biliriz. Bundan sonraki süreçte kurumsal işbirliği konusunda anlaşmaya varmamızdan dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu mutluğumuza eşlik eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz’’ dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM