• DOLAR
  %0,24
 • EURO
  %0,01
 • ALTIN
  %-1,02
 • BIST
  %0,04
Memleket Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Adem Kaya, Çorba dağıtanlardan olmayacağız

Memleket Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Adem Kaya, Çorba dağıtanlardan olmayacağız

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala belediye başkan adayları çarşı pazar geziyor, kendilerini tanıtmaya çalışıyorlar. 
Memleket Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Adem Kaya ” Çorba dağıtıp resim verenlerden olmayacağız” dedi. Adem Kaya, Mustafa Kemal Atatürk’ün muhasır medeniyet hedefi ile yol almak isteyen vatandaşlarımızın oylarını bekliyoruz ifadelerinde bulundu.

Memleket Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Adem Kaya Sancaktepe için yapacaklarını şöyle özetledi;

” Yoksul vatandaşlarımıza mavi alışveriş kartları verilecek. Alışverişlerini istedikleri markette yapacak. Makarna ve çorba dağıtıp resim verenlerden olmayacağız!
Okulların genel temizliği her pazar belediye temizlik ekipleri tarafından yapılacak ve dezenfekte edilecek. Okullara hijyen malzemesi desteği verilecek. Tarım arazileri olan bölgelerde bulunan üreticilerimizi teşvik ederek üretmiş oldukları ürünler belediyemiz tarafından satın alınarak daha ucuz pazar oluşturacağız. Değerli Sancaktepe’li hemşerilerimiz bu pazarlardan alışveriş yapabilecek.

Ülkemizde su krizi kapıda, vahşi sulamanın önüne geçmek adına, çatılardan akan yağmur sularını toplayacağımız kapalı havuzlar yapacağız. Park ve bahçe sulamaları için kullanılacak. Yeni inşaatlar ve eski binalarda su toplama havzaları oluşturmaları için teşvik edip destek vereceğiz. Kültürel faaliyetler, tiyatro ve konserler, çocukların zaman geçireceği oyun alanları, teknoloji ve bilim evleri yapılacak. Rantla haksız kazanç elde edenlere asla fırsat vermeyeceğiz. Vatandaşın vergileri güvence altında alınarak sadece vatandaş için kullanılacak.”

İlkelerimiz :

1. Ebedi yol göstericimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün muhasır medeniyet hedefi ile yol almak.
2. Terörün her türlüsünü reddetmek.
3. Başta din, dil, ırk, mezhep gibi her türlü ayrımcılığa karşı çıkmak.
4. Doğaya, çevreye ve hayvan haklarına saygılı olmak.
5. Siyaseten rant elde ettirmemek.
6. Kadına şiddete ve çocuk istismarına tavizsiz olmak, duruşumuzu belirliyor ve bu 6 ilke ile yolumuzu aydınlatıyoruz.

Memleket Partisi Sancaktepe Belediye Başkan Adayı Adem Kaya, Sancaktepe’de iş insanı  olarak tanınıyor. 1979 Erzincan Tercan doğumlu olan Adem Kaya  evli ve iki çocuk babası.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM