• DOLAR
  %0,00
 • EURO
  %0,62
 • ALTIN
  %-0,88
 • BIST
  %-2,15
İYİ PARTİ ÇEKMEKÖY’DEN HAYIR LOKMASI

İYİ PARTİ ÇEKMEKÖY’DEN HAYIR LOKMASI

İyi Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı, Madenler Meydanı’nda Regaip Kandili, Şehitlerimiz ve Merhum Sinan Ateş ruhuna dua ve lokma programı düzenledi.

Şehit Sinan Ateş İçin Kuran-ı Kerim tilaveti okundu. Ardından Madenler meydanında halka lokma ikramı yapıldı.

Lokma programına İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Dilaver Koç, İBB ve Çekmeköy Meclis Üyesi Bora Kılıç, geçtiğimiz 2014 ve 2019 yerel seçimlerinde CHP ve Millet İttifakı Çekmeköy Belediye Başkan Adayı Seyfettin Yıldırım, partililer ve çok sayıda vatandalar katıldı.

Porgram Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği programda lokmalar kısa sürede tükendi.

İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Dilaver Koç ; ” Çekmeköy halkının ve tüm İslam Aleminin Regaip Kandilini kutluyorum. Birinci önceliğimiz Regaip Kandili, ikinci önceliğimiz tüm şehitlerimiz ve Şehit Sinan Ateş kardeşimizin ruhuna bir Fatiha okutalım diye lokma programı düzneledik. Regaip Kandilinin gelmesiyle ikisini bir arada düzenleyelim istedik. Programa eşlik eden ve katılım sağlayan tüm vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyor, tekrar tüm vatandaşlarımızın kandilini tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

İBB Meclis Üyesi Bora Kılıç ; ” Üç Ayların başlangıcı ve Regaip Kandilini başta Çekmeköylü vatandaşlarımız olmak üzere tüm vatandaşlarımızın Regaip Kandilini kutluyoruz.
Bu günün anlamı hem şehitlerimiz hem de kandil olması münasebetiyle ve rahmetli Sinan Ateş’in ruhuna mevlut okuttuk hemde lokma dağıtımı yaptık. Emeğei geçenlerden Allah razı olsun. Çekmeköy İYİ Parti kurulduğu günden itibaren çekmeköy’de her kesimle barışık olan bir partidir. Gece gündüz çalışıp yerelde Çekmeköy’de, genelde Türkiye’de iktidar olacağız” ifadelerinde bulundu.

Tevfik Erk / İstanbul

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM