reklam
 • DOLAR
  %0,01
 • EURO
  %0,41
 • ALTIN
  %0,51
 • BIST
  %-8,62
İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan’ın yeni yıl mesajı

İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan’ın yeni yıl mesajı

İBB İYİ Parti Grup Başkanvekili İbrahim Özkan, mesajında şu ifadelere yer verdi; 

“ İyisiyle kötüsüyle bir yılı daha geride bıraktık. 2022 yılı da eğitim, sağlık, ekonomi, hukuk, iç güvenlik ve dış politikada sıkıntılar yaşadığımız bir yıl oldu. 2022 yılında da demokrasi, adalet, insan hakları, siyasi etik, ahlaki ilke ve değerler ne varsa alaşağı edildi. Hatalarından ders çıkarması gereken iktidar, tüm yanlışlarının faturasını yine halka ödetti. Ama unutulmasın; biz en büyük karanlıklardan büyük bir azim ve kararlılıkla çıkarak mucizeler yaratan, imkansız denilenin mümkün olduğunu ispatlayan bir milletiz. Ve kurtuluşun ilk yazılı iradesi der ki ; “Milletin istiklâlini yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır.” Milletin sandıkta tecelli etmiş iradesini de yine milletin kararı ve iradesi kurtaracaktır! 

2023 yılından en büyük beklentim, her alanda karanlığın sona erdiği, hak, hukuk, adaletin yeniden yeşerdiği bir yıl olsun. 2023; vatan, millet sevdalılarının, rehberi Atatürk, ışığı Cumhuriyet, pusulası vicdan olanların yılı olsun.  Ve Cumhuriyetimizin 100. yılı birinci sınıf bir demokrasiyle taçlansın. 2023 İYİLERİN yılı, iyilerin iktidarı olsun. 

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılınızı kutluyor, 2022 yılında başta Aziz Şehitlerimiz olmak üzere kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımızı rahmetle anıyor; 2023’ün ülkemize, bölgemize ve tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini diliyorum. “

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM