• DOLAR
  %0,00
 • EURO
  %0,57
 • ALTIN
  %-0,91
 • BIST
  %-3,13
ÇEKMEKÖY’DE İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

ÇEKMEKÖY’DE İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

İYİ Parti Çekmeköy İlçe Teşkilatı heyecanı yüksek bir programa imza attı. 2023 Genel Seçimlere hazırlanan siyasi partiler yavaş yavaş sahada gözükmeye başladı. Bölgenin aktif ilçe teşkilatları arasında yer alan İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanlığı Milletvekili aday adaylarını Çekmeköy Hamidiye Kültür Merkezi’nde tanıttı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programa İYİ Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Yaşar Özkan, İl Yönetim Kurulu Üyesi Kaya Hazine, İYİ Parti Sancaktepe İlçe Başkanı Sezgin Öztürk, İYİ Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Özkan Öztürk ve İYİ Parti İBB Meclis Üyesi Bora Kılıç ve partililer programa katıldılar.

Tanıtım programında açılış konuşmasını yapan İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Dilaver Koç, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in de her defasında söylediği üzere mutlak iktidar ve birinci parti olacağımız inancıyla, şehrin en ücra kesimlerine varana kadar dört bir yanda gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bugün de ilçe teşkilatımızın üyesi aday adayı arkadaşlarımızı sizlerle biraraya getirmek için bu programı tertipledik. Bu seçim Ankara’ya liyakatli ve donanımlı milletvekilleri göndermek istiyoruz. Partimizin her bir ferdi ve aday adaylarımızın tamamı ülkesini, milletini, bayrağını ve devletini seven liyakatli ve donanımlı arkadaşlarımızdan oluşmaktadır” şeklinde konuştu.

İYİ Pati Çekmeköy İlçe Başkanı Dilaver Koç’un konuşmasının ardından Milletvekili Aday Adayları Av. Abdulvahap Deveci, Eğitimci Bayram Sevgen ve Doç. Dr. Bayram Erzurumluoğlu’nun 20’şer dakikalık sunumları ve sonrasında soru-cevap bölümleri ile program devam etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM