• DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %0,27
 • ALTIN
  %0,17
 • BIST
  %2,57
ATAŞEHİR’DE İYİ PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ COŞKUN DİVAN ÜYELERİ iLE BULUŞTU

ATAŞEHİR’DE İYİ PARTİLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ALİ COŞKUN DİVAN ÜYELERİ iLE BULUŞTU

İYİ Parti Ataşehir Belediye Başkan Başkan adayı Ali Coşkun adaylığı açıklandıktan sonra Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve divan üyeleriyle yemekli toplantıda bir araya geldi.

CHP’li Battal İlgezdi’nin başkanlığını yürüttüğü Ataşehir Belediyesi, Mart 2024 Yerel Seçimleri’nde çok güçlü adayla karşı karşıya.
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in TBMM Grup Toplantısı’nda Ataşehir Belediyesi Başkan adayı olarak iş insanı Ali Coşkun’unu açıklamasından sonra Ataşehir İlçe  divan kurulu hummalı çalışmalara başladı.

Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu ve ilçe divan üyeleri ile düzenlenen yemekli toplantıda bir araya gelen Belediye Başkan adayı İş insanı Ali Coşkun, İstanbul’un en gözde ilçelerinin başında gelen Ataşehir’de aday gösterilmesinden duyduğu mutluluğu paylaşarak şöyle konuştu: “Önce Millet, Önce Hizmet” anlayışımızla yerel yönetimlerde İYİ belediyeciliği yayacağız. İYİ Hizmet, İYİ Belediyecilik için var gücümüzle partimizin tüm mensuplarıyla beraber çalışacağız. Biz olacağız.”

Sıcak mesajların verildiği  yemekte konuşan Ataşehir İlçe Başkanı Bora Yörükoğlu, “Ataşehir İlçe teşkilatı ve yönetim kadrolarımızla birlikte Belediye Başkan adayımız Sayın Ali Çoşkun’un yanında olacağız. Birlikte daha güçlü olacağımıza inanıyorum. Çalışmalarımıza hız verdik. Mahallelerde çalışmalara başladık, biz hazırız. Ataşehirli hemşerilerimize hak ettiği İYİ  hizmet için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM